Ağrı Tercüme Bürosu – Yeminli Tercüme – DİLLİ Tercümanlık

Ağrı Tercüme Bürosu

Ağrı ve ilçelerinin en çok başvurulan ve hizmet talebinde bulunulan Ağrı DİLLİ çeviri büroları olarak size her türlü çeviri işlemlerinizde hizmetlerimize hız kaybetmeden devam ediyoruz. Firmamız, bünyesinde bulunan başarılı tercüman kadrosuyla özel, şahsi ve resmi bütün işlerinizde size tercümanlık eder. Yurt dışı bazlı çalışıyorsanız belge ve evrakların çevirileri için firmamıza başvuru yapabilirsiniz. Her dilde tercümanlık hizmeti vermekteyiz. Noter tasdikli yeminli çevirmenlerimizin her biri farklı dillere hakimdir. Çeviri yapılacak olan belge, evrak, doküman, diploma evrakları, CV, tıbbi evrak gibi resmi ve özel işlemlerinizde Ağrı tercüme bürosu olarak her daim yanınızdayız.

Firmamız sadece yazılı metinlerle sınırlı kalmayıp aynı zamanda sözlü işlemlerinizde de size tercümanlık hizmeti verir. Nikah işlemleri sırasında çiftlerden biri Türkçe dilini bilmiyorsa nikah memuru nikah sırasında yeminli tercümanların da olmasını talep eder. Siz de nikah işlemlerinizi kolaylaştırmak için DİLLİ Ağrı tercüme bürosu olan firmamızı tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda yabancı ülke vatandaşı olan bir bireyle evlenirken çeşitli belgeler talep edilir. Bu belgeler kendi ülkesinin diline göre hazırlandığı için bu belgelerin çevirisinin yapılması gerekir. Ağrı tercüme bürosu olarak bu alanda deneyimli olan tercümanlarımızı yönlendiririz.

Dev bir kadroyla çalışan Ağrı çeviri bürosu her dilde yeminli tercümanlar tarafından istediğiniz her alanda çeviri yapar. DİLLİ Tercümanlık açıldığı yıldan itibaren göstermiş olduğu başarılı işlerle çeşitli ödüllerle ödüllendirilmiştir. Ağrı ilinin önde gelen resmi ve özel kurumları çeviri danışmanlığı olarak Ağrı çeviri bürosu olan DİLLİ Tercümanlık’ı tercih eder.

Ağrı Tercüme Bürolarında Verilen Hizmetler

Ağrı çeviri bürosu DİLLİ Tercümanlık geniş çaplı alanlarda hizmet vermesinden dolayı Ağrı’nın nadir tercümanlık firmalarından biridir. Çeviri hizmetlerinin amacı ne olursa olsun firma olarak şeffaf bir şekilde sözlü ve yazılı bir çeviri hizmeti veririz. Tercüme bürosu Ağrı olarak size sunduğumuz hizmetlerden birkaçı şöyledir:

Hukuki tercüme hizmeti: Hukuki süreçlerinizde farklı dillere ait bütün belgelerin yeminli tercümanlar tarafından büyük bir hassasiyetle ve dikkatle çevrildiği nadir tercüme bürosu Ağrı firmalarından biriyiz. Hukuki belgelerde özellikle tapu, cezai ve mahkemede yer alan yabancı dilde sözlü ve yazılı metinlerde tercümanlık hizmeti son derece önemlidir. Size hukuki anlamda işinin ehli olan tercümanlarımızla hizmet veririz.

Sözlü Tercüme Hizmeti

Sözlü tercüme genellikle iş toplantılarında daha çok tercih edilse de aslında birçok alanda ihtiyaç duyulur. İhtiyaç duyulduğu alanlardan bazıları nikah işlemleri, mahkeme salonu gibi yerlerdir. Tercüme bürosu Ağrı olarak sözlü çeviriye ihtiyaç duyduğunuz her alanda size hizmet veririz.

Şeffaflık ve güvenilirlik: Ağrı çeviri büroları arasında şeffaflığı ve güvenilirliği ile ön plana çıkan DİLLİ Tercümanlık bölgenin en çok tercih edilen firmasıdır. Profesyonel kadromuz tamamen yeminli tercümanlardan oluşur. Yazılı ve sözlü metinleri olduğu gibi aktarır. Kesinlikle çeviri sırasında yorumunu eklemez. Firmamız ayrıca çeviri hizmetini verirken haklarınızı gizli tutar. Bu yüzden de Ağrı tercüme büroları arasında en iyi olmanın tatlı gururunu yaşarız. Siz de diğer müşterilerimiz gibi bize güvenerek çeviri işlemlerini DİLLİ Tercümanlık firmasına yaptırabilirsiniz.

Yeminli Tercümanlık Hizmeti

Ağrı tercüme büroları genellikle bünyesinde sınırlı sayıda yeminli tercüman bulundururken firmamızda yer alan tercümanların hepsi yeminli tercüman statüsüne sahiptir. Birçok resmi işlemde de yeminli tercümanlar tarafından çeviri yapılması talep edilir. Siz de Ağrı tercüme büroları içerinde tamamının yeminli tercümanlardan oluşan firmasıyla çalışmak isterseniz kesinlikle doğru adrestesiniz. Ağrı çeviri büroları arasında en güvenilir firma olan DİLLİ Tercümanlık firması olarak her daim hizmetinizdeyiz.

Bir Cevap Yazın