DİLLİ Tercümanlık, dünyanın tüm dillerinde her nevi sözlü ve yazılı tercüme hizmeti sunan bir tercümanlık hizmetidir. Hızlı ve güvenilir tercüme hizmeti almak isteyen kişi ve kurumların güvenle başvurduğu “dil çözüm merkezidir.”

Tercümelerinize En Hızlı ve Uygun Teklifi Alın

Tercüme için bize teslim ettiğiniz belgeleriniz, üçüncü bir kişiyle asla paylaşılmaz. Belgelerinizin orijinalliği muhafaza edilerek ilgili çalışmanız sizlere teslim edilir. Kalite için biz varız!
İletişim

HAKKIMIZDA

DİLLİ Tercümanlık olarak, tercüme sektöründe 2018 senesinde Isparta’da başlamış olan hizmet yolculuğumuza profesyonel ve ana dilindeki hizmet kadromuz ve tecrübeli editör ekibimizle devam etmekteyiz. Kısa süre içerisinde nitelikli ve kaliteli tercüme hizmetlerimi sayesinde uzunca bir yol kat ederek tecrübelerimizi zenginleştirmiş; sektörde tercih edilen ve güvenilen bir kurum olma başarısını yakaladık.Günümüzde iletişimin toplumların temel ihtiyaçlarından biri olması hasebiyle; her ne kadar ülkeler arası siyasi sınırlar mevcudiyetlerini korusa da, kültürler arası iletişim sınırları ortadan kalkmıştır. Dolayısıyla bu çok yönlü etkileşimin oluşmasında; teknolojinin etkisinin yanı sıra tercüme sektörünün payı yadsınamayacak kadar büyüktür.

DİLLİ Tercümanlık: Büyüyen ve Kendini Geliştiren Bir Tercüme Ofisi

Hizmet yolculuğumuzda; müşteri odaklı ve kaliteden ödün vermeme ilkemiz ile bugün DİLLİ Tercümanlık olarak 56 dilde yeminli tercüme hizmeti sunma yeterliliğine ulaşmış bulunuyoruz. Hem başarı hem de büyüme ivmemizin; kuruluş şehrimiz olan Isparta’nın sınırlarını aşmasıyla; Türkiye’de 81 ilde ve yurt dışında birçok noktada tercüme hizmeti verir konumuna ulaştık. Ayrıca yurt içi ve yurt dışı kaynaklı uzman tercüman ağımızla; sınırlar ötesi bir zeminde kültürler arası iletişim bağlamında sağlam bir köprü oluşturuyoruz. Bu noktada; yerli-yabancı tüm müşteri portföyümüze, dil hususunda çözüm odaklı yaklaşımımız ile benzersiz kalitede tercüme hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

DİLLİ Tercümanlık, Sektördeki Gelişmeleri Yakından Takip Etmektedir

Tercüme sektöründeki  teknoloji ve yazılım odaklı tüm gelişmeleri yakından takip ederek sistemimize entegre edip kesinlikle kendimizi yenilemeye, geliştirmeye ve sektördeki kararlı büyümemize devam ediyoruz. Ayrıca kendini yenileyen dinamik ve deneyimli tercümanlarımızı uygun oldukları doğru projelerde konumlandırıyoruz. Böylelikle anlam kaybı olmayan doğru tercümeler ile müşterilerimizin beğenisini kazanıyoruz. Siz de tüm tercüme ihtiyaçlarınız için Dilli Tercümanlık büromuzdan hizmet alabilirsiniz. Profesyonel çeviri hizmetleri için bir tık uzağınızdayız.

DİLLİ Tercümanlık Çeviri Hizmetleri

Sektörde hizmet verdiğimiz 2018 senesinden bugüne, kaliteli çeviri, güvenilir hizmet ve uygun fiyatlandırma politikamız ile aşağıdaki çeviri alanlarında hizmet sunmaktayız:

  • Yazılı Tercüme Hizmeti,
  • Sözlü Tercüme Hizmeti,
  • Simultane Tercüme Hizmeti,
  • Ardıl Tercüme Hizmeti,
  • Anadilde Tercüme Hizmeti,
  • Web ve Katalog Çeviri hizmetleri,
  • Yabancı uyruklu kişiler İkametgah ve Çalışma İzinleri,
  • Yurt içi ve yurt dışı Tercüman Refakat Hizmeti,
  • İthalat-İhracat Saha Araştırması ve Danışmalık Hizmetleri.

Sektörden Son Haberler