yazılı tercüme

Yazılı Tercüme Nedir?

Günümüzde tercüme hizmetlerine olan talebin artması sonucu birçok tercüme bürosu, sektörde yerini almaya başlamıştır. Tercüme taleplerine bakıldığında çeviri türlerinin iki genel başlık altında yoğunlaştığını görürüz. Genel olarak bu başlıkları sözlü ve yazılı tercüme olarak sınıflandırabiliriz. Yazılı çeviri türü, tercüme hizmetlerinin büyük bir kısmını bünyesinde barındırmaktadır.

Bu bağlamda DİLLİ Tercümanlık firmamız; çeviri sektöründeki ihtiyaç ve taleplere, yılların kazandırdığı tecrübe ve bilgi birikimiyle kaliteli hizmet sunmaktadır. Tercüme büromuz, kadrosunda istihdam ettiği tercümanların ilgili alanlarda uzmanlaşmış ve çevirinin yapılacağı hedef ve kaynak dillerin tümüne üst düzeyde hakimiyeti olmasına azami önemi göstermektedir. Aynı zamanda çeviri projelerinde, anadilindeki tercümanların hizmet vermesi hassasiyetiyle en doğru, güvenilir ve kaliteli çeviriyi sunmayı hedefler. Dolayısıyla donanımlı, deneyimli ve sektörel uzmanlığı olan tercümanları istihdam etme hususuna önem vermekteyiz.

Hızlı Yazılı Tercüme Hizmeti – Acil Çeviri

Müşterilerimize sunduğumuz yazılı tercüme çeşitlerinin tümünde en hızlı çeviri hizmetini sağladığımızın garantisini veriyoruz. Aynı zamanda acil yazılı çeviri de diyebileceğimiz bu hizmetimizde en gelişmiş teknoloji ve çeviri yaklaşımlarını sizler için bir araya getirerek benzersiz bir hizmet sunduğumuzu bilmenizi isteriz.

Tüm Sektörlerde Her Dilde ve Alanda Kusursuz Yazılı Tercüme Hizmeti

Birbirinden farklı sektörlerde faaliyet gösteren şahıs, kurum, ve kuruluşların çeşitli alanlarda tercüme ihtiyaçları olmaktadır. Örneğin pek çok ticari işletmenin, tıp fakülteleri ve hastanelerin, eğitim kurumlarının, turizm acentelerinin ve hukuk bürolarının çeşitli alanlarda yazılı tercüme talepleri olur. Bütün bu saydığımız kurum ve kuruluşların; yut içi ve uluslar arası mecrada iletişimlerini sürdürebilmek, global pazarda tanınmak, büyümek ve gelişmek gibi pek çok sektör bazlı planlamalarında yazılı çeviri hizmetlerinden yararlandıklarını ifade edebiliriz.

Güvenliğiniz DİLLİ Tercümanlık Teminatı Altında

Müşterilerimize sunduğumuz tüm çeviri hizmetlerinde, müşteri gizliliğini ilk sırada tutarız. Çeviri belge içerikleriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz. Tüm çeviri ihtiyaçlarınızı gönül rahatlığıyla DİLLİ Tercümanlık firmamıza emanet edebilirsiniz.

Yazılı Çeviri Fiyatları

Türkiye’deki en rekabetçi çeviri fiyatlarını DİLLİ Tercümanlık’ta bulabileceğiniz hususunda iddialıyız. Bunun için büromuza ulaşıp metin içeriklerinizi tarafımıza göndermeniz yeterli olacaktır. En kısa süre içerisinde sizlere, memnun edici ve en cazip fiyat teklifimizle geri döneceğiz.