web site çevirisi

Web Sitesi Tercümesi

Son 15 senede internet ticaret sektörü büyük bir gelişim geçirmiştir. Bu gelişim birçok sektörün web sitesi kimliğinin olmasını zorunlu kılmaktadır. Dolayısıyla web sitesi tercümesi de hızla önem kazanmaya başlamıştır. Ve tercüme sektöründe de kendine yer bulmuştur. Bu yükselen değerin arka planında kendi pazar alanının dışına çıkmak isteyen ve farklı pazarlarda da pay sahibi olmayı amaçlayan firmaların girişimleri yer alır. Böylece bu firmalar ticari mal, ürün ve hizmetlerini farklı kitlelere ulaştırabilme imkanı bulurlar. Eğer siz de global pazarda üretiminiz, firmanız ve hizmetlerinizle tanınır olmak istiyorsanız; markanızı en iyi şekilde temsil edecek web sitenizi, kusursuz şekilde dünya dillerine aktarmamız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Web Sitesi Çevirisi Nasıl Yapılır?

Web sitesi tercümesi, bu alanda deneyim kazanmış çevirmen ve editörler farklı yöntemlerle  gerçekleştirirler. Alt yapı çalışmaları tamamlanan web sitenizin metin dosyalarını bize ulaştırarak teklif alabilirsiniz. Ayrıca devamlı yeni içerik yüklenen web sitesi tercümesinde, tercümana giriş yetkisi atanarak tam zamanlı aktif çeviri yapılabilir. Eğer web siteniz birden fazla dilde içeriğe sahipse, söz konusu hedef dillerde birden fazla tercüman ile çalışılarak çok yönlü tercüme hizmeti sağlanır.

Tercümeler, microsoft word dosyasında oluşturulan çift taraflı bir tablonun bir tarafına web sitesi içeriği alınır. Tercüman, tablonun karşı tarafına ilgili kelime ve cümlelerin çevirisini yazar ve müşteriye bu tablo teslim edilir. Böylece, web sitesini tasarlayan kişi, kolaylıkla çevrilmiş cümleleri anlayabilir ve neyi nereye koyacağını bilebilir.

Web Sitesi Tercümesinde Önemli Hususlar

Web sitesi tercümesi, dikkat ve profesyonellik isteyen bir alandır. Özellikle de web sitesinin ilgili olduğu sektör hakkındaki bilgilerin; projede çalışacak çevirmen tarafından iyi bilinmesi gerekir. Ayrıca çevirisi yapılacak web sitesi için hedef dilin, tercümanın anadili olması önem arz eder. DİLLİ Tercümanlık olarak  web sitesi tercüme çalışmalarımızda; projeye en uygun tercümanı atayarak sunduğumuz hizmetin kusursuz ve kaliteli olmasını hedefleriz.

Web Sitesi Tercüme Fiyatlarımız

  • Site içeriği,
  • Kaynak ve hedef dil,
  • Karakter sayısı,
  • Web sitesinin birden fazla hedef dil içermesi,
  • Web sitesinin sektörde olduğu: hukuki, tıbbi, medikal, teknik vs.
  • Müşteri istekleri,
  • Teslim süresi ve tarihi

web site tercümesinde maliyeti oluşturan unsurlardır. DİLLİ Tercümanlık, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ve kaliteden kesinlikle ödün vermeyen ilkelerinin buluşmasıyla cep yakmayan fiyatlar ve memnun edici sonuçlar sunmaktadır. Kesinlikle şeffaf bir fiyatlandırma politikası takip ederek siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanmayı amaçlamaktayız. Bu noktada hem kaliteli tercüme hem de en uygun fiyat seçeneği için bize https://dillitercumanlik.com/iletisim sayfamızdan metinlerinizi gönderebilirsiniz.

Teklif Al