Şırnak Tercüme Bürosu – DİLLİ Tercümanlık – Tercüme Ofisi – Translation Office – مكتب الترجمة

Şırnak tercüme bürosu

Dünya üzerinde birbirinden farklı diller mevcuttur. Bu dillerin hepsine hakim olmak ve dilin işlevlerini bilmek neredeyse imkansızdır. En çok konuşulan diller arasında olan İngilizce dili bile birçok insan tarafından bilinmemektedir. Gelişen teknoloji ve işbirlikleri nedeniyle tercümanlık hizmetlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Ticari alanda birden fazla ülke ile çalışıyoruz. Hukuki ve adli yazışmalar, makaleler ve şirketleri ilgilendiren diğer tüm yazıların mutlaka uzmanlar tarafından eksiksiz bir şekilde çevirisinin yapılması gerekir. Şırnak tercüme bürosu olarak sizlere bu alanda profesyonel hizmet veriyoruz. Bir diğer adıyla DİLLİ Tercümanlık hizmetlerimiz de uzman çalışma arkadaşlarımız dilin yapısına hakim olmakla birlikte birden fazla dil ile sizlere hizmet veriyor.

Şırnak çeviri bürosu olarak müşterilerimize bu alanda daha iyi hizmet vermek amacıyla hem kadromuzda iyileştirmeler yapıyor hem de hakim olduğumuz, çeviri yaptığımız dillere yenilerini ekliyoruz. Çevirisini yaptığımız belge ve makaleler dilin yapısına uygun olmakla birlikte hukuki ve adli tüm alanlara uygun olacak şekilde çeviri yapılmaktadır. Şırnak tercüme bürosu bünyesinde çalışan tüm personellerimiz çeviri yapabilmek için gerekli eğitimlerin hepsini tamamlamış ve noterden onaylı belgeleri almıştır. Her bir çalışanımız yeminli tercümanlık unvanına sahip olmakla birlikte dilin tüm işlevlerine de hakimdir. Profesyonel çeviri hizmeti için Şırnak çeviri bürosu hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

 Şırnak Tercüme Bürosunda Verilen Hizmetler

Şırnak tercüme bürosu olarak sık kullanılan diller dışında daha az kullanılan dillerinde çevirisini yapmaya özen gösteriyor ve herkesin ihtiyacına cevap veriyoruz. Şırnak çeviri bürosu olarak birçok farklı dillerin profesyonelce çevirisini yaparak sizlere teslim ediyoruz. Bu diller arasında; İngilizce, Fransızca, Almanca, Felemenkçe, İtalyanca, Hollandaca, Çince, Japonca, Tayvanca, Hintçe, Yunanca, Rusça gibi dillerin çevirisini yapıyoruz. Çeviri hizmetlerimiz hem yazılı hem de sözlü olarak yapılmaktadır. Örnek olarak gösterilecek olur ise; Yabancı uyruklu bir vatandaşın nikah merasiminde nikah memurunun çiftlere söylemiş olduğu tüm konuşmaların çevirileri çalışma arkadaşlarımız tarafından yapılır. Bu ve bunun gibi birçok alanda sizlere hizmet veriyoruz. Aynı zamanda işaret dili, nikah ve tapu işlemleri, hukuki ve adli yazışmalar, şirket yazışmaları, yazılı ve sözlü tüm çeviri işlemleri firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Şırnak tercüme bürosu olarak müşteri memnuniyetini göz önünde tutuyor ve tüm işlemlerimizi buna yönelik gerçekleştiriyoruz. Firmamız için hızlı ve güvenilir hizmet her şeyden önemli olmasından dolayı teslim edeceğimiz tüm işleri kısa sürede halletmeye çalışıyoruz. Sizler, çeviri hizmetleri için firmamız ile anlaşma sağladıktan sonra kısa sürede işlemlere başlanır. Çevirisini talep ettiğiniz dile hakim olan çalışma arkadaşımız çeviri yapılacak olan metnin çevirisini yaparak koordinasyon ekibine gönderir. Koordinasyon ekibi, belgenin kontrolü yapar ve kontrol esnasında dilin yapısında, noktalama işaretleri gibi çeşitli noktalarında meydana gelen herhangi bir hata var ise bu hataları düzelttirerek kusursuz bir metin oluşturur. Bu metinlerin oluşturma ve teslim edilme süreleri belgenin büyüklüğüne ve sayfa sayısına göre değişkenlik gösterse de 2 ila 4 iş günü içerisinde belgenin çevirisi yapılarak sizlere kargo aracılığı ile gönderilir.

Tercüme büromuz, Şırnak ve Türkiye’nin dört bir yanına hizmet vermektedir. DİLLİ Tercümanlık hizmetlerinde en çok tercih edilen film alt yazı çevirilerinde de faaliyet gösteren firmamız, titiz ve düzenli çalışmaları ile sizlere hizmet veriyor. Sizlerde çeviri hizmetleri hakkında bilgi almak isterseniz 7/24 ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız üzerinden bizlere ulaşarak merak ettiğiniz tüm soruları sorarak bilgi alabilirsiniz. Yıllardır edinmiş olduğu tecrübeleri sizinle paylaşan firmamız ile profesyonel çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın