Burdur Tercüme Bürosu – Yeminli Tercüme – DİLLİ Tercümanlık

Burdur Tercüme Bürosu

Bugün dünyamızda artan globalleşmenin bir getirisi olan dil bilme koşulu, iletişim kurabilmek adına son derece önemlidir. Dünyanın bir ucundan ders alan öğrencilerden tutun da dünya çapında ticaret ve taşımacılık yapan şirketlere kadar her türlü sektör artık tüm belgelerini yabancı dilde hazırlamak durumunda kalıyor. Burdur ili sınırları içerisinde yeterince yabancı dil bilmeyenler Burdur çeviri büroları vasıtasıyla pek çok dildeki belgeyi kolaylıkla hazırlayabilmektedir. Müşteri memnuniyetini bir ilke olarak edinen firmamızda sağlanan her türlü tercüme işlemini sizlere sunmaktan onur duyarız.

Çeviri hizmeti en nihayetinde yazı üzerinden ilerleyen bir iş olduğu için Burdur tercüme bürosu verdiği tercümanlık hizmetleri için kendi yazı kültürü ile etkili bir üslup kullanır. Bu sayede müşterilerine yeni bir perspektifi de gösteren firmamızda verilen hizmetler göz önünde bulundurulduğunda, firmamız Burdur çeviri büroları içinde kendi özgün bir tarzını ortaya koymaktadır.

Firmamızdan talep edilen çevirilerde genellikle İngilizce ve Almanca başta gelirken, İspanyolca, İtalyanca, Rusça gibi pek çok farklı dilde çeviri de sipariş veriliyor. Bunun yanı sıra firmamız tercüme bürosu Burdur konu sınırlaması olmaksızın her konuda çeviri yapabilen uzman çevirmenlerle çalışmaktadır.

Burdur Tercüme Bürolarında Verilen Hizmetler 

Yeminli tercümanlık en çok talep edilen tercümanlık hizmetidir. Basitçe açıklamak gerekirse, çevirisi yapılan makale noter onayından geçtikten sonra müşteriye teslim edilmektedir. Bu noktada tercümanın adı soyadı imzası ve çeviri tarihi onaylanacak belgenin üzerine yazılır. Aynı belgeden 2 adet bastırılır. Bir tanesi onaydan sonra noterde kalırken, diğeri de onaylı bir şekilde müşteriye teslim edilir. Yasal bir yükümlülüğü de beraberinde getiren yeminli tercümanlık ile her türlü belgenin çevirisi yapılabilmektedir.

Burdur çeviri bürosunun sunduğu başlıca hizmetler şunlardır: imzalanmış mahkeme kararları, ticari sözleşmeler, ehliyetler, nüfus cüzdanları, transkript, şirket faaliyet raporları, emeklilik belgeleri, imza sirküleri, patent belgeleri gibi pek çok belge için yeminli tercümanlık hizmeti. Yeminli tercümanlık çevirileri firmamızdan en çok talep edilen tercüme türü olup, noter yeminli tercümanların oldukça profesyonel ve çevik hizmeti ile hızlıca tamamlanır ve noter onayından geçtikten sonra derhal size teslim edilir.

Farklı belge çeşitlerinin dünya dillerine çevrilmesini sağlayan firmamız en iyi Burdur tercüme bürosu olmaktadır. Tercümanlık hizmetleri için yeni bir tarz oluşturan Burdur tercüme bürosu, çeviri konusunda uzmanlığı bulunan çevirmenleri özel bir eğitim sonrası göreve başlatmaktadır. Bundan dolayı işini severek ve özenle yapan çevirmen kadrosu ile her türlü konuda çeviri yapabilen Burdur çeviri bürosu 7/24 iş başında ve ulaşılabilirdir.

Zamanın çok hızlı aktığı dünyamızda, çeviri ihtiyacı acil olarak ortaya çıkabilir. Acil çeviri ihtiyacı ile başvurulan firmamız tercüme bürosu Burdur ili sınırları içerisinde en hızlı hizmeti sizlere sunmaktadır. Burdur çeviri bürosu altında çalışan ve her an ulaşılabilir çevirmenler acil çeviri taleplerinde daima yanınızdadır. Burdur tercüme büroları arasında bir numaralı firmamız hızlı çeviri talebi ile alınan belgeleri üst sıralara alarak size tahmini teslim tarihini de ona göre verir.

Çeviri hizmetinde bazen hatalar ve karışıklıklar meydana gelebilmektedir. Bu noktada işini özenerek yapan çevirmenlerimiz son aşamada hataları gidermek için proofreading çalışması yaparlar. Burdur tercüme büroları arasında yazı kalitesinin en yüksek seviyelerde seyrettiği firmamız çevirilerde sıfır hata garantisi vermektedir.

Teknik çeviri hizmeti, alan ile ilgili özel bilgi de gerektirdiği için öğrenci ve akademisyenlerin de sıklıkla başvurduğu bir hizmettir. Dolayısıyla teknik çeviri konusunda uzman çevirmenler ile çalışan tercüme bürosu Burdur, teknik çeviri kapsamında tez, teklif mektubu, tıbbi çeviriler gibi belgelerin çevirisini yapmaktadır.  Belgeler tarafınızdan alınıp çevirmene iletilene kadar gizlilik içerisinde koruyan firmamız Burdur tercüme büroları arasında en uygun fiyatlar sunan müşteri memnuniyeti konusunda tam not alan bir firmadır.

Bir Cevap Yazın