Fransızca Çeviri – 56 Dilde Yeminli Tercüme Bürosu

FRANSIZCA ÇEVİRİ

DİLLİ Tercümanlık Fransızca Tercüme

Fransızca çeviri en uygun fiyatlarda benzersiz kalitede Fransızca tercüme hizmeti hususunda, alanında uzman ekibimiz ile hizmetinizdeyiz!

Fransızca tercüme çeviri sektöründe var olduğumuz ilk günde itibaren verdiğimiz hizmetler sonucunda edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimiyle sizlere benzersiz kalitede çeviri hizmeti vermekteyiz. Dil bilimi bölümü mezunu deneyimli ve donanımlı tercüman kadromuz ile tercüme ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sunuyoruz.

Bugün birçok bireysel ve kurumsal müşteriler belge çevirilerinde yeminli tercümanlardan profesyonel destek almaya ihtiyaç duyuyor. Bu noktada DİLLİ Tercümanlık olarak siz müşterilerimize gerekli uzmanlığı sağlamak için buradayız.

Fransızca Çeviri Hizmetimiz

Avrupa’nın en büyük ikinci, dünyanın ise en büyük beşinci ekonomisine sahip Fransa; ilaç, inşaat, telekomünikasyon endüstrisinde dünyada lider ülkelerden biridir. Ve buna ilaveten turizm, eğitim ve seyahat gibi hizmet alanlarında tüketim oranı yüksektir. Siz de markanızın tanınırlığını arttırarak Fransız pazarında ürünlerinize yer açmak için ihtiyacınız olan çeviri hizmetine DİLLİ Tercümanlık ‘tan ulaşabilirsiniz. Bu noktada gereksinim duyduğunuz Fransızca tercümelerinizde uygun fiyat avantajı ile yetenekli ve uzman tercüman kadromuzla iş birliği ortağınız olmaktan mutluluk duyarız.

DİLLİ Tercümanlık Olarak Tercih Edilme Kriterlerimiz

Avantajlı Fiyat Garantisi

Çevirilerinizi sıfır hata payı ile uygun fiyat politikamız ışığında en uygun ücretlendirme ile gerçekleştiriyoruz.

Hızlı Çeviri ve Sözü Verilen Sürede Teslim

Fransızca tercüme işlemlerinizi, çevirinin kalitesinden ödün vermeden en hızlı şekilde hazırlamaktayız. Ve diğer bir önemli husus da sözü verilen tarihte teslim etmekteyiz.

Filoloji Mezunu Uzman Fransızca Tercüman Kadro

Üniversitelerin Filoloji bölümlerinde mezun, alanında uzman tecrübeli tercüman kadromuz, çevirilerinizi profesyonel bir titizlikle yapmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti ve Her Dilde 7/24 Müşteri Desteği

Müşteriye uyumlu hizmet saatleri sunarak 7/24 teknik destek sağlamaktayız. Aynı zamanda çeviri sonrası müşteri takibi ile en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamayı hedeflemekteyiz.

Çeviri Gizliliği ve Müşteri Güvenliği

Metin çevirileriniz, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmaz. Buna ek olarak belgelerinizin aslı korunarak sizlere teslim edilir.

Fransızca Çeviri Çeşitlerimiz

Kültürler arası ortak bir ağ örmede, pazarlama hedef ve ihtiyaçlarınıza hitap eden çok yönlü dil çözümleri sunuyoruz. Kesinlikle en yüksek kalite standartlarını garanti ediyoruz.

Fransızca Edebi Tercüme

Fransız edebiyatı verdiği klasikleşmiş eserlerle edebiyatın mihenk taşıdır. Dolayısıyla bu özelliğiyle profesyonel bir Fransızca tercümeyi gerektirir. Öykü, roman, şiir, oyun gibi edebi ve eleştiri türlerindeki metinlerinizi anlaşılır ve akıcı bir üslupla anlam kaybı olmadan tercüme etmekteyiz.

Fransızca Ticari Tercüme

Ticari çeviriler; ticaret terimlerine ve en önemlisi de sektör bilgisine hakim Fransızca tercümanlar tarafından tercüme edilmelidir. Bu noktada ticari yazışmalarınızı, ihale belgeleriniz ve rapor gibi evraklarınızı Fransızca tercümanlarımızca nitelikli bir tercümeyle yapıyoruz.

Fransızca Hukuki Tercüme

Vasiyetname, antlaşma, sözleşme vb. gibi hukuki belgeleriniz yasal gerekliliklere uyan bir çerçevede tercüme ediyoruz.

Fransızca Tıbbi Çeviri

Doktor raporu, ilaç prospektüsü, laboratuvar sonucu ve bilimsel makale gibi metinlerinizin tercümesini tıp terminolojisine hakim tercümanlarımızca gerçekleştiririz.

Sonuç olarak teknik, akademik, teknolojik, adli, idari, senaryo gibi metin çevirilerinizde hizmetinizdeyiz. Sofistike ve güvenilir piyasa şartlarında bireysel ve kurumsal kimliğinizle fark yaratmanızda size yardımcı olmak için buradayız.

Türkçe – Fransızca ve Fransızca – Türkçe metin çevirileriniz için DİLLİ Tercümanlık web sayfamızı ziyaret ederek bizlere ulaşabilirsiniz.

Fransızca Yeminli Tercümanlık

Resmi, idari ve adli evraklarınız için talep edeceğiniz noter yeminli Fransızca çevirilerinizi DİLLİ Tercümanlık olarak güvenle hazırlıyoruz. Bu doğrultuda noter yemin belgesine sahip tercüman kadromuzla ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunuyoruz.

Fransızca Çeviri Fiyatlarımız

Temel ilkemiz sorunsuz ve yüksek kalitede tercüme hizmetini en hızlı biçimde müşterilerimize vermektir. Bu noktada sizlere şeffaf bir fiyatlandırma sunmayı hedefliyoruz. Çünkü metnin içeriği, terim yapısı, çevirinin yoğunluğu gibi değişkenlere göre fiyat farklılık göstermektedir. Bunun için üst düzey kalite tercüme ve en uygun fiyat seçeneği için bize iletişim sayfamızdan metinlerinizi gönderebilirsiniz.

Dillere olan tutkumuz ve her bir proje için doğru tercüman yaklaşımımızla ilk tercihiniz olmaya adayız.