İngilizce Çeviri – 56 Dilde Yeminli Tercüme Bürosu

İngilizce çeviri için rekabetçi fiyat politikamız ile yüksek standartlarda İngilizce tercüme hizmeti hususunda, profesyonel kadromuz ile hizmetinizdeyiz!

DİLLİ Tercümanlık büromuz müşterilerimizin gereksinimleri doğrultusunda taleplerine çözüm odaklı yaklaşımlar sunar. İngilizce çeviri sektörünün kabul görmüş standartlarının üzerinde bir çeviri kalitesiyle rekabetçi fiyatlarda kusursuz bir tercüme için işinin ehli İngilizce tercümanlarla çalışarak ilklerimizden asla ödün vermiyoruz.

DİLLİ Tercümanlık olarak vizyonumuz; çağdaş çeviri teknikleriyle terminolojik unsurlarda bilgili çevirmen kadromuzca hazırlanan sözlü, yazınsal ve teknik tercümeleri müşterilerimize ulaştırmaktır.

DİLLİ Tercümanlık Olarak Tercih Edilme Kriterlerimiz

İngilizce Çeviride Avantajlı ve En Uygun Fiyat Teminatı

Çeviri metinlerinizi sıfır hata ile bütçe dostu fiyat politikamızla en uygun ücretlendirme ile gerçekleştiriyoruz.

Hızlı İngilizce Çeviri ve Taahhüt Edilen Zamanda Teslimat

İngilizce tercüme işlemlerinizi, çevirinin kalitesinden fire vermeden en hızlı şekilde hazırlamaktayız. Ve diğer bir önemli husus da sözü verilen tarihte teslim etmekteyiz.

Filoloji Mezunu Uzman İngilizce Tercüman Kadro

Üniversitelerin dilbilim bölümlerinden mezun, alanında uzman tecrübeli tercüman kadromuz, çevirilerinizi profesyonel bir titizlikle yapmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti ve Her Dilde 7/24 Müşteri Desteği

Müşteriye uyumlu hizmet saatleri sunarak 7/24 teknik destek sağlamaktayız. Aynı zamanda çeviri sonrası müşteri takibi ile en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamayı hedeflemekteyiz.

İngilizce Tercümede Çeviri Gizliliği ve Müşteri Güvenliği

Metin çevirileriniz, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmaz. Buna ek olarak belgelerinizin aslı korunarak sizlere teslim edilir.

İngilizce Çeviri Hizmeti

İngilizce çeviri hizmetinde rakiplerimizin çok ilerisindeyiz!

Dünya genelinde en çok konuşulan ve öğrenilen lisan olması özelliğiyle; ortak dil olarak ilk sırada akla gelen dil İngilizcedir. Dolayısıyla ticari yazışmalardan akademik yayınlara kadar pek çok alandaki metinlerin ortak dilinin İngilizce olduğunu görürüz. Ancak yaygın kullanıma sahip olmasına rağmen söz konusu profesyonel İngilizce çeviri olduğunda, uzmanların elinden çıkacak bir çeviri tercih edilir.

Bunun farkında olan DİLLİ Tercümanlık Büromuz; siz müşterilerimiz için uzman İngilizce tercümanlardan oluşan bir kadro oluşturmuştur. Hem kaynak dile hem de hedef dile aynı oranda hakim çevirmen kadromuzla eksiksiz ve sorunsuz tercüme hizmeti sunuyoruz. Bu noktada ihtiyaç duyduğunuz İngilizce çevirilerinizde uygun fiyat avantajı ve deneyimli kadromuzla çözüm ortağınız oluyoruz.

İngilizce Tercüme Çeşitlerimiz

İngilizcenin bu denli yaygın kullanımı, her İngilizce bilen kişinin profesyonel tercüme yapabileceği anlamına gelmez. Profesyonel yeminli çeviri ( yeminli tercüme) gerektiren resmi evrakların tercümesi için güvenilir tercüme büroları ve deneyimli tercümanlardan hizmet almak; tercümenin başarısı bakımından önem teşkil eder.

Uluslararası tüm İngilizce kaynak dilli iletişim gereksinimlerinizde, pazarlama hedef ve ihtiyaçlarınıza hitap eden çok yönlü dil çözümleri sunuyoruz. Özellikle de uluslar arası standartların da üzerinde bir kalitede tercüme hizmetini garanti ediyoruz. Önceliğimiz tercüme sırası ve sonrasında en yüksek müşteri memnuniyetini oluşturmaktır. Bu noktada optimum verimlilik ilkemizle sektörde güvenilen ve tercih edilen tercüme bürosu olmanın gururunu yaşıyoruz.

Birçok dilde ve alanda uzman tercüme kadromuzla yaptığımız çevirilerle kesinlikle beklentilerinizi karşılıyoruz. İngilizce teknik, hukuki, tıbbi ve edebi gibi alanlarda uzmanlık gerektiren tercümelerinizi maksimum hassasiyet ile hazırlıyoruz. Çeviri esnasında hata bile kabul etmeyen ardıl ve simultane çevirilerinizi sorunsuz şekilde gerçekleştiriyoruz.

Ticari çevirileriniz kesinlikle terminolojiye ve sektör bilgisine hakim tercümanlarımızca titizlikle çeviriyoruz. Bu noktada İngilizce ticari yazışmalarınızı, ihale belgeleriniz ve rapor gibi evraklarınızı İngilizce tercümanlarımızca nitelikli tercümeyle yapıyoruz. Web sitesi çevirilerinizi, sözlü, yazılı, çapraz ve günlük tercümelerinizi eksiksiz ve doğru bir tercümeyle size teslim ediyoruz.

Sonuç olarak teknik, akademik, teknolojik, adli ,idari ,senaryo gibi metin çevirilerinizde hizmetinizdeyiz. Sofistike ve güvenilir piyasa şartlarında bireysel ve kurumsal kimliğinizle fark yaratmanızda yardımcı olmak için buradayız.

Türkçe- İngilizce ve İngilizce -Türkçe metin çevirileriniz için DİLLİ Tercümanlık web sayfamızı ziyaret ederek bizlere ulaşabilirsiniz.

İngilizce Çeviri Fiyatlarımız

Fiyatlandırmada ekonomik parametrelerin en uygun bileşenlerini oluşturarak en memnun edici teklifi sunuyoruz!

İngilizce çeviride temel ilkemiz doğru ve kaliteli çeviri hizmetini en hızlı biçimde müşterilerimize vermektir. Bu noktada sizlere şeffaf bir fiyatlandırma sunmayı hedefliyoruz. Çünkü metnin içeriği, terim yapısı, çevirinin yoğunluğu gibi değişkenlere göre fiyat farklılık göstermektedir. Bunun için kaliteli tercüme ve en uygun fiyat seçeneği için bize https://dillitercumanlik.com/iletisim sayfamızdan metinlerinizi gönderebilirsiniz.

Dillere olan tutkumuz ve her bir proje için doğru tercüman yaklaşımımızla ilk tercihiniz olmaya adayız!

Bir Cevap Yazın