İsveççe Çeviri – 56 Dilde Yeminli Tercüme Bürosu

İsveççe çeviri ihtiyaçlarınızın karşılanmasına yönelik tercüme, tercümanlık refakati ve dil hizmetleri hususunda uzman desteğiyle DİLLİ Tercümanlık büromuz hizmetinizdedir.

İsveççe çeviri; 8 milyonu aşkın İsveçlinin anadili ve 1 milyon kadar da göçmenlerin konuştuğu hedef dilin kaynak dilden hedef dile aktarımını gerçekleştirdiğimiz önemli çeviri alanlarından biridir. Ayrıca Avrupa Hint dillerinden İskandinav dil ailesinin bir kolu olan İsveççe; İsveç ve Finlandiya vatandaşları tarafından konuşulur. Finlandiya’da da resmi dil statüsünde olan bu lisan, Danca ve Norveççe ile benzerlikler gösterir. Dolayısıyla Danimarkalı ve Norveçli biri İsveççeyi çok rahat anlayabilir.

DİLLİ Tercümanlık olarak vizyonumuz; çağdaş çeviri teknikleriyle terminolojik unsurlarda bilgili çevirmen kadromuzca hazırlanan sözlü, yazınsal, teknik tercümeleri müşterilerimize ulaştırmaktır.

İsveççe Çeviride Tercih Edilme Kriterlerimiz

 • İsveççe çeviride en uygun ve kampanyalı fiyat avantajlarımızla memnuniyetinizi önemsiyoruz.
 • Mütercim ve tercümanlık mezunu İsveççe anadilindeki tercüman kadromuz ile çevirilerinizi profesyonel bir titizlik ile hazırlarız.
 • Müşteri memnuniyeti ve her dilde 7/24 müşteri desteği sağlıyoruz. Ayrıca müşterilerimize tercüme sonrası danışmalık hizmetlerimiz ile de destek vermeye devam ederiz
 • İsveççe tercümede çeviri gizliliği ve müşteri güvenliğine kesinlikle hassasiyetle dikkat ederiz.
 • Dinamik ve kendini yenileyen profesyonel bir ekiple sizlere hizmet ulaştırıyoruz.
 • Tercüme metinlerinizi, verilen süre bitiminde, kusursuz, kaliteli ve doğru bir çeviriyle teslim ederiz.

İsveççe Çeviri Hizmeti

İsveççe Çeviride Müşteri Memnuniyetini Garanti Ediyoruz!

Dünya ticaret pazarında gelişmiş teknolojisiyle söz sahibi olan İsveç, otomobil, ev eşya markası zincirleri, kozmetik medikal gibi alanlarda ciddi üretim payına sahiptir. Öyle ki mühendislik işleri ülkenin üretim ve ihracat payının %50’sini kapsar. Ayrıca telekomünikasyon, otomotiv ve ilaç sanayi de İsveç’in ekonomi kaynaklarındandır.

Dünya genelinde birçok yabancı sermayeli firmada olduğu üzere Türk firmalarının da hem finansal hem de ticari iş faaliyetlerinde bulunduğu İsveç ile olan tüm resmi, ticari ,hukuki yazışmalar İsveççe tercümeye olan ihtiyaçları yoğunlaştırmıştır.

Hem kaynak dile hem de hedef dile aynı oranda hakim çevirmen kadromuzla eksiksiz ve sorunsuz tercüme hizmeti vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu noktada ihtiyaç duyduğunuz İsveççe çevirilerinizde uygun fiyat avantajı ve deneyimli kadromuzla çözüm ortağınız oluyoruz.

İsveççe Çeviri Türlerimiz

İsveççe Tercüme Sektörünün Gülen Yüzüyüz!

DİLLİ Tercümanlık olarak İsveççeden Türkçeye her alandaki çeviri metin ve belgelerinizin;

Konsolosluk, bakanlık, valilik gibi resmi kurumların gerek noter gerekse apostil onay işlemleri,

yurt dışı ziyaretlerinde gerekli olan İsveççe vize ve pasaport tercümeleriniz,

Günlük, ticari ve finansal faaliyetlerinizde kurum ve kuruluşlarca talep edilen;

 • Kimlik belgesi tercümesi,
 • İsveççe noter onaylı evlilik cüzdanı çevirisi,
 • İsveççe yeminli gelir tablosu,
 • Vergi levhası,
 • Ticari sicil gazetesi,
 • Faaliyet raporu tercümeleri,
 • İsveççe doğum ve ölüm belgesi çevirileri,
 • Diploma, transkript, öğrenci belgesi İsveççe çevirisi,
 • Mahkeme kararlarının yeminli İsveççe çevirisi

gibi birçok belgenin tercüme çalışmaları İsveççe anadilindeki tercüman kadromuz ve uzman editörlerimizce sorunsuzca gerçekleştirilir.

Gerek bilgisayar ve bilişim teknolojileri gerekse İsveççe web sitesi tercümeleriniz anlam kaybı olmadan en uygun fiyatlar ile hazırlanır.

İsveççe Çeviride Danışmalık ve Tercüman Refakat Hizmetlerimizle Yanınızdayız

İsveççe sözlü tercümenin gerekli olacağı panel, toplantı, konferans, sağlık kurulu nikah işlemleri; ulusal ya da uluslar arası tüm organizasyonlarda İsveççe sözlü tercüme ve İsveççe tercümanlık refakat hizmetlerimizle her adımınızda size eşlik ederiz.

Sonuç olarak teknik, akademik, teknolojik, adli, idari, senaryo gibi metin çevirilerinizde hizmetinizdeyiz. Ve sofistike ve güvenilir piyasa şartlarında bireysel ve kurumsal kimliğinizle fark yaratmanızda yardımcı olmak için buradayız.

Hem Türkçeden İsveççeye hem de İsveççeden Türkçeye metin çevirileriniz için DİLLİ Tercümanlık web sayfamızı ziyaret ederek bizlere ulaşabilirsiniz.

İsveççe Çeviride Fiyatlandırma

Fiyatlandırmada ekonomik parametrelerin en uygun bileşenlerini oluşturarak en memnun edici teklifi sunuyoruz!

İsveççe çeviride temel ilkemiz doğru ve kaliteli çeviri hizmetini en hızlı biçimde müşterilerimize vermektir. Bu noktada sizlere kesinlikle şeffaf bir fiyatlandırma sunmayı hedefliyoruz. Çünkü metnin içeriği, terim yapısı, çevirinin yoğunluğu gibi değişkenlere göre fiyat farklılık göstermektedir. Bunun için kaliteli tercüme ve en uygun fiyat seçeneği için bize https://dillitercumanlik.com/iletisim sayfamızdan metinlerinizi gönderebilirsiniz.

Dillere olan tutkumuz ve her bir proje için doğru tercüman yaklaşımımızla ilk tercihiniz olmaya adayız!

Bir Cevap Yazın