Portekizce Çeviri – 56 Dilde Yeminli Tercüme Bürosu

Portekizce çeviri

Portekizce çeviri ihtiyaçlarınızın karşılanmasında profesyonel ve deneyimli tercüman kadromuz ile üstün kalitede tercüme hizmeti sunuyoruz.

Portekizce çeviri; dünya genelinde Portekiz dilinin 2 yüz milyon kişi tarafından konuşulduğu düşünüldüğünde; en çok çeviri talebi gören tercüme alanı olduğunu söyleyebiliriz.

Portekizcenin anadili olarak konuşulduğu ülkelere; başta Portekiz olmak üzere Angola, Brezilya, Yeşil Burun Adaları, Mozambik, Ekvator Ginesi, Gine-Bissau örneklerini verebiliriz. Dünyanın en yaygın 6. dili olan Portekizce; Latin Amerika’da nüfusun %34’ü, Güney Amerika’da ise 190 milyon kişinin konuştuğu bir lisandır.

DİLLİ Tercümanlık olarak vizyonumuz; çağdaş çeviri teknikleriyle terminolojik unsurlarda bilgili çevirmen kadromuzca hazırlanan sözlü, yazınsal, teknik tercümeleri müşterilerimize ulaştırmaktır.

DİLLİ Tercümanlık Olarak Tercih Edilme Kriterlerimiz

  • Portekizce çeviride en uygun ve kampanyalı fiyat avantajlarımızla memnuniyetinizi önemsiyoruz.
  • Portekizce tercümelerinizi, verilen teslim süresi bitiminde kusursuz , kaliteli ve doğru bir çeviriyle teslim ederiz.
  • Mütercim ve tercümanlık mezunu Portekizce anadilindeki tercüman kadromuz ile çevirilerinizi profesyonel bir titizlik ile hazırlarız.
  • Müşteri memnuniyeti ve her dilde 7/24 müşteri desteği sağlıyoruz.
  • Portekizce tercümede çeviri gizliliği ve müşteri güvenliğine kesinlikle hassasiyetle dikkat ederiz.
  • Dinamik ve kendini yenileyen profesyonel bir ekiple sizlere hizmet ulaştırıyoruz.

Portekizce Çeviri Hizmeti

En Kaliteli Portekizce Çeviri Hizmeti İçin Sadece Bir Tık Uzağınızdayız!

Hint-Avrupa dillerinden biri olan Portekizce, İtalo-Keltik alt grubunun Romen koluna bağlıdır. Ayrıca Portekizce; başta İspanyolca olmak üzere Fransızca, İtalyanca ve Rumence ile de benzerlik gösterir. İspanyolcaya nazaran daha melodik ve yumuşak bir fonetiği olan Portekizcenin farklı lehçeleri vardır. Ancak Brezilya ve Portekiz’de konuşulan Portekizcede lehçe farklılıkları görülse de; bu iki ülke insanı birbirini kolaylıkla anlayabilir. Yine de söz konusu Portekizce çeviri olduğunda, lehçe farklılıklarına dikkat edilmelidir. Ayrıca Portekizce yazılı tercüme yapacağınız belgelerin, Brezilya’da mı Portekiz’de mi kullanılacağını bilmek önem arz eder. Çünkü lehçe farklılıkları karşılıklı konuşmalarda kabul edilebilir olsa da; resmi evrakların çevirisinde bir takım hatalara yol açabilir.

Bununla birlikte yine lehçe farklılıklarına Portekizce sözlü tercüme çeşitlerinden simultane ve ardıl tercümelerde de dikkat edilmelidir. Bu noktada Portekizceye ve talep edilen çeviride ilgili lehçeye hakim; anadili Portekizce olan tercümanlarla çalışmak; alacağınız hizmetin kalitesini belirleyen önemli hususlardandır.

Kişinin bir dili iyi bilmesi, o dildeki metinlerin profesyonel çevirisini yapabileceği anlamına gelmez. Çünkü çeviri ayrı bir uzmanlık gerektiren bir dil alanıdır. Dolayısıyla günlük yaşantımızda ve profesyonel iş hayatımızda ihtiyaç duyduğumuz Portekizce çeviri hizmeti için uzman tercüme desteği almalısınız.

Portekizce tercüme bürosu seçiminde, özellikle anadilindeki tercümanlarla çalışılıyor olmalarına dikkat edilmelidir. Çünkü bu husus çevirinin doğruluğu ve kalitesi açısından oldukça belirleyici bir ayrıntıdır. DİLLİ Tercümanlık büromuz Portekizce anadilinde tercümanlardan oluşturduğu kadrosuyla dünya standartlarının üzeninde Portekizce sözlü çeviri ve Portekizce yazılı çeviri hizmeti sunmaktadır.

Hem kaynak dile hem de hedef dile aynı oranda hakim çevirmen kadromuzla eksiksiz ve sorunsuz tercüme hizmeti vermenin mutluluğunu yaşıyoruz . Bu noktada ihtiyaç duyduğunuz Portekizce çevirilerinizde uygun fiyat avantajı ve deneyimli kadromuzla çözüm ortağınız oluyoruz.

Portekizce Yeminli Tercüme Çeşitlerimiz

Portekizce Çeviride Kalitenin Tek Adresiyiz!

DİLLİ Tercümanlık ofisimiz gerek sözlü gerekse yazılı tercüme hizmetlerinde tıbbi, akademik, edebi, hukuki, teknik, medikal, ticari gibi pek çok çeviri türünde taleplerinize yönelik çözüm odaklı yaklaşımlar sunar.

Portekiz’deki eğitim amaçlı faaliyetleriniz için ihtiyacınız olan öğrenci vizesi, pasaportu ve öğrenci belgelerinin Portekizce yeminli tercümesini hatasız olarak zamanında tamamlayıp size ulaştırırız. Ve yine Portekizce lisans diploması çevirileriniz; yeminli tercümanlarımızın hazırladığı ve noter onay işlemleri tamamlanan belgelerinizi tarafınıza teslim ederiz.

Portekizce Resmi Belge Çevirisi

Resmi belgeleriniz, ticari yazışmalar, e-posta metinleri, ticari sözleşmeler, akademik yayınlar, edebi eserler, edebiyat metinleri, hukuki belgeler, mahkeme kararları gibi pek çok içeriği; anadilindeki Portekizce yeminli tercümanlarımız hatasızca çevirirler. Takibinde uzman editörlerimiz, çevirisi tamamlanan belgelerinizin kontrollerini tamamlar. Talebiniz doğrultasında, verileceği kurumun istemesi üzerine, çeviri belgelerinizin noter tasdiki ve apostil şerhi gibi onay işlemlerinin takibini yaparız. Biten projelerinizi belirttiğiniz adrese kargo, kurye veya posta teslimat seçeneklerinden tercih ettiğiniz ile tarafınıza ulaştırırız.

Turizm Tercümanlığı Refakat Hizmetlerimizi Denediniz mi?

Turistik amaçlı ülkemizi ziyaret eden Portekizli turistlere sözlü, yazılı turizm tercümanlığı hizmeti sunarız. Ve aynı şekilde ülkemizden Portekiz’e iş, turizm, eğitim gibi faaliyetler için ziyarete gidecek olan vatandaşlarımıza sözlü tercüman refakat hizmetimiz bulunmaktadır.

Tüm resmi belgeleriniz için noter onaylı yeminli tercüme hizmetlerimizden fiyat teklifi isteyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Ve ofisimizden ya da web sitemizden kolayca sipariş verebilirsiniz. Buna ek olarak talebiniz yönünde noter onayı ve apostil şerhi gibi resmi onay gerektiren işlemleri; sizin adınıza takip eder biten projeleri tarafınıza teslim ederiz.

Özetle teknik, akademik, teknolojik, adli, idari, senaryo gibi metin çevirilerinizde hizmetinizdeyiz. Ve güvenilir piyasa şartlarında bireysel ve kurumsal kimliğinizle fark yaratmanızda yardımcı olmak için buradayız.

Hem Türkçeden Portekizceye hem de Portekizceden Türkçeye metin çevirileriniz için DİLLİ Tercümanlık web sayfamızı ziyaret ederek bizlere ulaşabilirsiniz.

Portekizce Çeviride Fiyatlandırma

Fiyatlandırmada ekonomik parametrelerin en uygun bileşenlerini oluşturarak en memnun edici teklifi sunuyoruz!

Portekizce çeviride temel ilkemiz doğru ve kaliteli çeviri hizmetini en hızlı biçimde müşterilerimize vermektir. Bu noktada sizlere kesinlikle şeffaf bir fiyatlandırma sunmayı hedefliyoruz. Çünkü metnin içeriği, terim yapısı, çevirinin yoğunluğu gibi değişkenlere göre fiyat farklılık göstermektedir. Bunun için kaliteli tercüme ve en uygun fiyat seçeneği için bize https://dillitercumanlik.com/iletisim sayfamızdan metinlerinizi gönderebilirsiniz.

Dillere olan tutkumuz ve her bir proje için doğru tercüman yaklaşımımızla ilk tercihiniz olmaya adayız!

Bir Cevap Yazın