Düzce Tercüme Bürosu – Yeminli Tercüme – DİLLİ Tercümanlık

Düzce tercüme bürosu

Türkiye Cumhuriyeti’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Düzce ili, tercümanlık ve çeviri alanlarında oldukça gelişmiştir.  Düzce tercüme bürosu olarak herhangi bir belgeyi istediğiniz bir dilden diğer bir dile çevirerek sizlere kaliteli bir hizmet sunmayı taahhüt etmekteyiz.  İngilizce dili evrensel bir dil olup birçok ülkede konuşulduğundan dolayı çeviri konusunda yapılan hataları asla affetmeyecektir. Bu gibi durumlarda Düzce çeviri bürosu olarak hizmetinizdeyiz. Tercümanlık hizmeti almak için evinizden çıkmanıza bile gerek kalmadan çevirisi yapılan belgelerinizi firmamız sizlere kargo yolu ile ulaştıracaktır. Yeminli tercüme hizmetleri yasal sorumluluk gerektiren hizmetler olarak bilinir. Düzce ilinde yer alan ve yeminli tercüme işlemlerini noter onayıyla gerçekleştiren Düzce çeviri büroları olarak sizlere hatasız bir şekilde yeminli tercüme hizmetini garanti ediyoruz. Birçok farklı alanda ve farklı dilde çeviriler yapan uzman kadromuz sayesinde çeviri işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirmekteyiz.

Çeviri hizmetlerinizi kısa sürede ve noter onaylı olarak gerçekleştiren tercüme bürosu Düzce ilinde yer alır.  Tercüme bürolarımız tarafından çevirisi yapılan belgelerinizde yeminli tercümanlarımızın adı ve çevirinin yapıldığı tarih de yazılacaktır. 2 nüsha olarak düzenlenecek, birisi onay verildikten sonra noterde kalacak diğeri ise size teslim edilecektir. Düzce tercüme büroları olarak; yüksek lisans, lisans diplomaları, pasaport, evlilik cüzdanı, denklik belgesi, vergi levhası, ticaret sicil gazetesi, şirket faaliyet belgesi, nüfus cüzdanı, imza sirküleri, uluslararası sözleşmeler gibi evrakların noter yeminli tercümanlarımız sayesinde çevirisi yapılmaktadır. Bunun yanında Düzce çeviri büroları olarak ticari sözleşmeler, imzalanmış mahkeme kararları, emeklilik belgeleri, transkript, patent belgeleri gibi birçok belgenin de çevirisi noter yeminli tercümanlar tarafından yapılmakta ve yemin zaptının olduğu noter tarafından onaylanmaktadır.

Düzce Tercüme Bürolarında Verilen Hizmetler

Düzce çeviri bürosu tarafından gerçekleştirilen yazılı tercüme işlemleri de yasal sorumluluğa tabi hizmetlerdendir. Hukuki, teknik, medikal ve tıbbi, simültane ve web sitesi tercümeleri uzman kadromuz sayesinde kısa sürede gerçekleştirilir.  Tercüme bürosu Düzce ilinde birçok farklı alanda daha çeviriler gerçekleştirmektedir. Yazılı alanda; broşürler, tıbbi kitaplar, ticari belgeler, ÖSYM belgeleri, finansal faaliyet raporları gibi birçok belgeyi de çevirmekteyiz.

Bunun yanında apostil onaylı tercüme hizmetleri de gerçekleştirilmektedir.  Düzce tercüme büroları apostil onaylı çeviri konusunda oldukça gelişmiş hizmetler sunar. Diplomalar, aile nüfus kayıt örnekleri, transkript gibi belgeler için öncelikle valilik ve kaymakamlıklarda apostil onayı yaptırılır. Düzce tercüme bürosu tarafından çevirisi yapılan belgelere apostil onayı yapıldıktan sonra bu belgeler başka ülkelerde de yasal olarak kullanılabilir. Apostil onayları 6 Ekim 1961 yılında yapılan Lahey anlaşması yapılan ülkelerde geçerlidir.

Çapraz Çeviri

Düzce çeviri bürosu tarafından hukuki alanda yapılan çeviri belgelerine; kanun ve yönetmelikler, hukuki yazışmalar, mahkeme kararları, ihbarnameler, patent başvuruları, medeni hukuk belgeleri örnek verilebilir. Düzce tercüme büroları olarak teknik alanlarda verdiğimiz hizmetler arasında; ISO – CE belgeleri, TSE belgeleri, makine katalog ve broşürleri, ihale evrakları gibi evraklar sayılabilir. Medikal cihazların tanıtımı tıbbi kataloglar gibi belgeler de tercüme bürosu Düzce olarak verdiğimiz hizmetler arasındadır. Yeminli tercümanlarımız tarafından ilaç ve ürünlerin prospektüsleri, tıbbi kitaplar, medikal kitaplar, yetki belgeleri gibi belgelerin de çevirisi yapılmaktadır. Çevirisini yaptırmak istediğiniz evrakları bize ulaştırabilir ve kısa sürede tercüme hizmetimizden faydalanabilirsiniz.  Düzce tercüme bürosu simültane tercüme işlemlerini de başarıyla gerçekleştirmektedir. Birden fazla dilli ve büyük organizasyonlar ile beraber yapılan tercümeler simültane tercümeler olarak bilinir. Simültane tercüme hizmeti sağlayan Düzce çeviri büroları sayesinde birçok tercüman, kendi dillerinde anlatılan konuları dinleyenlere eş zamanlı olarak tercüme edebilir.

Bir Cevap Yazın