Gaziantep Tercüme Bürosu – Yeminli Tercüme – DİLLİ Tercümanlık

Gaziantep Tercüme Bürosu

Her geçen gün iletişimin hızlandığı dünyamızda, yabancı dil bilmek bir zorunluluk haline gelmiştir. Globalleşme dolayısıyla dünyaya açılan şirketler olsun, eğitimde sınır tanımayan öğrenciler olsun pek çok kişi ve firma yabancı dil yetersizliği dolayısıyla işlerinde sıkıntılar yaşıyor. Gaziantep’te yaşayan vatandaşlar için bu sıkıntıların önüne geçmenin en kolay yolu Gaziantep çeviri büroları arasında bulunan firmamıza başvurmaktır.

Tercümanlık hizmeti, özen isteyen bir iştir. Bu bağlamda Gaziantep Tercüme Bürosu, sahip olduğu özgün tarzı ile yabancı dil çeviri taleplerinde müşterilerinin istediği şekilde hizmet sağlamaktadır.

Özel bir çevirmen kadrosuna sahip olan firmamız, Gaziantep çeviri büroları arasında en seçkin müşteri kitlesi ile çalışmaktadır. Hızlı ve kaliteli hizmet anlayışını ilke edinen firmamızın tüm dünya dillerine çevirisi mevcut olup, bunların en başında ise İngilizce Almanca ve Rusça gelmektedir. Tercüme konusu olarak da sınır tanımayan tercüme bürosu Gaziantep sahip olduğu uzman çevirmenler sayesinde bu hizmetleri başarı ile vermektedir.

Gaziantep Tercüme Bürolarında Verilen Hizmetler

Yeminli tercümanlık adından da anlaşıldığı üzere tercümeyi yapan kişinin, yemin verdiği çeviri hizmetidir. Noter huzurunda olan bu işlemi kısaca açıklayalım. Çevirisi yapılan belgenin üzerine tercüman adı soyadı ve imzası yazılır. Tarih bilgisi de eklendikten sonra, iki nüsha olarak düzenlenen belge noterde onaylanır. Noter onayının ardından bir nüsha notere bırakılırken diğer nüsha da yeminli tercümanlık hizmeti alan kişiye teslim edilir.

Gaziantep çeviri bürosu tarafından gerçekleştirilen pek çok yeminli tercümanlık hizmeti bulunmaktadır. Bu hizmetlerden bazıları şu şekilde listelenebilir:

 • İmzalanmış mahkeme kararları,
 • Ticari sözleşmeler,
 • Transkript,
 • Şirket faaliyet raporları,
 • Emeklilik belgeleri,
 • İmza sirküleri,
 • Patent belgeleri

Firmamızda çalışan noter yeminli tercümanlar profesyonellik çerçevesinde tamamlar ve size zamanında teslim ederler. Ticaret için gerekli olan gümrükleme, satış, SGK tahakkuk fişi gibi belgelerin acilen çevirisinin yapılması için de en iyi Gaziantep Tercüme Bürosu olarak anılan firmamızdan uzman desteği alabilirsiniz.

Özgün bir çalışma şekli ile yeminli tercümanlık hizmetlerinde yeni bir şirket politikası izleyen Gaziantep Tercüme bürosu talep edilebilecek tüm konularda çeviri yapabilecek donanıma sahip çevirmenler ile çalışmaktadır. 7/24 ulaşılabilir hizmeti ile Gaziantep çeviri bürosu, acile çeviri hizmeti ile mümkün olan en kısa sürede çevirinizi tamamlamayı hedefler.

İşinde uzman çevirmenler ile çalışmakta Gaziantep çeviri bürosu, tercümanlık eğitimini başarı ile tamamlayan tecrübeli çevirmenler ile en güncel çeviri hizmetlerini en hızlı şekilde sunmayı hedefler.

İşlerin bir tık ile halledilebildiği hızlı bir dünyada yaşıyoruz. Bu sebeple acil çevirilere gelen talebin artması sebebiyle firmamız tercüme bürosu Gaziantep ili dahilinde en hızlı çeviri hizmetini sağlamayı hedeflemektedir. Çeviri talebi alınan belge için en uygun çevirmen bulunurken, tahmini bir çeviri süresi de söylenmektedir. Acil çevirilerde değişen bu süre, Gaziantep tercüme büroları kapsamında sağlanan profesyonel hizmet şartları sayesinde asla gecikme yaşatmaz.

En yüksek hizmet kalitesini sunmayı bir görev bilen Gaziantep tercüme büroları, çeviri sırasında karşılaşılabilecek dil kaynaklı hataları önlemek adına proofreading çalışması yapmaktadır. Böylece hataları sıfırlarken en iyi haliyle çeviri metinlerini müşterilerine teslim eder.

Ayrıca teknik çeviri hizmeti de tercüme bürosu Gaziantep firmamız tarafından verilen hizmetlerden bir tanesidir. Bu tercüme hizmeti,

 • akademik belgeler,
 • teklif mektubu,
 • pasaport çevirisi,
 • tez ve makale çevirisi,
 • tıbbi çeviriler

gibi pek çok farklı alanı kapsamaktadır. Çeviri için bizler ile paylaşılan tüm belgelerin gizliliği ve güvenliği Gaziantep tercüme büroları arasında en güvenilir olan firmamız tarafından korunmaktadır. Gaziantep çeviri bürolarından biri olan firmamız en uygun fiyatları size sunarken, yetenekli çevirmenler ile sizi buluşturmayı hedefler.

Bir Cevap Yazın