Giresun Tercüme Bürosu – Yeminli Tercüme – DİLLİ Tercümanlık

Giresun tercüme bürosu

Bugünlerde dünya üzerindeki sınırlar yavaş yavaş ortadan kalkıyor. Artık tüm işlerin global olarak yürütülmesi fikri yabancı dili yeterli olmayan kişi ve kuruluşlar için bir karmaşaya sebep oluyor. Bu noktada Giresun ili sınırlarında bulunan kişilerin yabancı dil yeterliliği bulunmaması halinde başvuracağı adres Giresun çeviri büroları olmaktadır. Sahip olduğumuz müşteri kitlesi, bizi yıllardır tercih etmekte olup işini severek yapan uzman çevirmen kadrosu ile çalışmaktayız.

Tüm yaptığı işlerde kendi hizmet kriterleri doğrultusunda hareket eden firmamız Giresun tercüme bürosu, sağladığı tercümanlık hizmetleri kapsamında müşterilerinin tüm soru işaretlerini gidermektedir. Özgünlük kriteri ile hizmet veren Giresun çeviri büroları pek çok dünya dili ile çeviri hizmeti sağlamaktadır. Bu dillerin en başında İngilizce ve Almanca gelirken; Rusça, İspanyolca ve Çince de bu dillerden bazılarıdır. Bunun yanı sıra firmamız tercüme bürosu Giresun ile dilediğiniz her konuda çeviri yaptırabileceksiniz.

Giresun Tercüme Bürolarında Verilen Hizmetler

Bugünlerin en popüler çeviri hizmeti yeminli tercümanlıktır. Bu hizmet kapsamında çeviriyi yapan kişi noterde onaylanan çeviri ile bir yasal yükümlülüğü üstlenir. Tercüme eden kişinin adı soyadı ve imzası ve çeviri tarihi çevirisi yapılan belgenin üzerine yazılarak bu belgeden iki nüsha hazırlanır. Bu kopyalardan bir tanesi noterde arşivlenirken, diğer eşi de tercümanlık hizmeti alan kişiye teslim edilir.

Giresun çeviri bürosu tarafından pek çok alanda yeminli tercüme sağlanmaktadır. Bu tercüme hizmetlerini sıralamak gerekirse, şu maddeler yazılabilir:

  • İmzalanmış mahkeme kararları,
  • Ticari sözleşmeler,
  • Ehliyetler,
  • Nüfus cüzdanları,
  • Transkript,
  • Şirket faaliyet raporları,
  • Emeklilik belgeleri,
  • İmza sirküleri,
  • Patent belgeleri

Yeminli tercümanlık hizmeti kapsamında, çevirisi talep edilen belgeler noterde onaylanmasının ardından vakit kaybetmeden size teslim edilir. Kaliteli bir dil anlayışı ile düzenlenen çeviri metinleri için en iyi Giresun tercüme bürosu olan firmamızdan hizmet talep edebilirsiniz.

Özgün çevirileri ile tercümanlık hizmetlerine yeni bir bakış sağlayan Giresun tercüme bürosu, özel olarak çevirmenlik eğitimi almış ve geniş bir perspektifi bulunan çevirmenler ile çalışmakta olduğundan çeviri hizmetlerinde konu ve dil sınırlamalarına takılmadan hizmet vermektedir. Her konuda çeviri yapabilecek geniş bir yazar yelpazesi olan Giresun çeviri bürosu 7/24 ulaşılabilir bir hizmete sahiptir.

Zamanın su gibi aktığı dünyamızda, özellikle ticarette bir saniye bile çok önemlidir. Dolayısıyla, acil çeviri ihtiyacı sebebiyle başvurulması gereken tercüme bürosu Giresun ili sınırları dahilinde hızlı çevirileri ile ün salmış firmamızdır. Çeviri ile ilgili 7/24 ulaşabileceğiniz hızlı çeviri hizmetinde Giresun çeviri bürosu olarak en hızlı çeviri hizmetini size sunmayı hedeflemekteyiz. Giresun tercüme büroları, acil çevirisi talep edilen belgeleri size en başta verilen teslim tarihi öncesinde teslim eder ve bu sayede de müşterileri ile hiçbir sıkıntı yaşamamaktadır. Özgünlük ve proofreading çalışmaları ile yazım sırasında ve çeviri sırasında dilden kaynaklanan hataları denetlemek için çalışmalar yapılır. Böylelikle maksimum yazı kalitesi ve sıfıra indirilen hata ile verdiğiniz ücretin tam karşılığını alabilirsiniz.

Teknik çeviri hizmetini gerçekleştiren firmamız bu alanda en çok öğrenci ve akademisyenlerden talep almaktadır. Tüm çalışmalarında açıkça görülebilen özgünlük ile teknik çeviri hizmeti vermekte olan tercüme bürosu Giresun, teknik çeviri kapsamında tez, teklif mektubu, tıbbi çeviriler gibi belgelerin çevirisini yapmaktadır.

Tarafınızdan bize teslim edilen tüm belgeler gizlilik ve güvenlik kriterine son derece dikkat ederek, belgeniz için teknik çeviriyi en iyi hazırlayabilecek tercümanlara teslim edilir. Sonrasında aynı kriterler ile size teslim edilen belgeler tamamen korunmuş olur. Kendini en uygun ve kaliteli Giresun tercüme büroları arasına taşıyan firmamızdan profesyonel çeviri hizmeti almak için derhal bize ulaşın!

Bir Cevap Yazın