Gümüşhane Tercüme Bürosu – Yeminli Tercüme – DİLLİ Tercümanlık

Gümüşhane tercüme bürosu

Ülkemizde birçok ilde faaliyet göstermekte olan DİLLİ Tercümanlık bürosu olan Gümüşhane çeviri bürosu da bunlardan biridir. DİLLİ Tercümanlık çeviri bürosu; farklı dilde konuşan insanların birbirleriyle daha rahat iletişim kurması, insanların sosyal ve kültürel açıdan kendini geliştirmesi, farklı kültürlerin ve yaşam biçimlerinin tanınması vb. birçok konuda insanlara yarar sağlayan kurumlardan biridir.

Tercüme bürosu Gümüşhane, Ankara, Konya, Batman, Isparta, Diyarbakır ve birçok ilde işlemlerini sürdürmektedir. Gümüşhane tercüme büroları; Tüm dillerde tercüme, yazılı ve sözlü tercüme, tapu ve nikah tercümesi ve işaret dili tercümesi alanlarında hizmet vermektedir. Ayrıca Gümüşhane tercüme bürosu, resmi evrak çevirisi, metin çevirisi ve diğer tüm tercümanlık hizmetlerini sunmaktadır.

DİLLİ Tercümanlık Olarak Sunduğumuz Hizmetler Nelerdir?

Tüm Dillerde Tercüme

Gümüşhane çeviri bürosunda İngilizce, Almanca, Fransızca, Çince başta olmak üzere; Boşnakça, Macarca, Yunanca dahil tüm dillerin tercümesi yapılmaktadır. DİLLİ Tercümanlık çeviri büroları, böylece dünya üzerinde yaygın dillerin yanı sıra pek fazla yaygın olmayan dillerin de tercümesine katkı sağlamaktadır.

Yazılı-Sözlü Tercüme

Gümüşhane tercüme bürosunda verilen yazılı-sözlü tercüme hizmeti bireylerin yabancı dillerin gramer kurallarını daha kolay anlamasında öncülük yapmakta, sözcüklerin yazım şekli ve telaffuz arasındaki farkların kavranmasına yardımcı olmaktadır.

Nikah Tercümesi

Gümüşhane tercüme bürolarında verilen nikah tercümesi hizmeti, yabancı uyruktan olan evli çiftlerin daha rahat iletişim kurmasına ve  birbirlerinin yaşam tarzına kolayca uyum sağlayabilmelerine olanak sağlamaktadır.

Almanca-İngilizce Çeviri Hizmeti

Gümüşhane çeviri bürosunda verilen İngilizce tercüme hizmeti dünyada sadece insan iletişiminde değil, Ayrıca birçok bilimsel makale, dergi, edebi yazıların ortak dili olan İngilizcenin bu gibi sahalarda daha rahat anlaşılmasında ve kullanılmasında etkin rol oynamaktadır. Ayrıca Gümüşhane tercüme bürolarında verilen Almanca tercüme hizmeti, dünya üzerinde İngilizceden sonra tercümeye en çok ihtiyaç duyulan dil olan Almancanın, endüstri, ekonomi, tıp ve politika gibi  birçok alanda faaliyet gösterecek bireylere tercümesi noktasında yardımcı olmaktadır.

Kırgızca, Özbekçe, Moğolca, Uygurca Tercüme

Gümüşhane tercüme bürosu olarak verdiğimiz, Kırgızca, Özbekçe, Uygurca tercüme hizmeti, Türki Cumhuriyetlerde yaşayan insanların iletişim kolaylığının yanı sıra, Türkçenin kolaylıkla anlaşılabilmesi, Türk toplumlarının dil ve kültür kökenin araştırılması ve geliştirilmesi, eski ve yeni Türkçenin kaynaşması gibi pek çok noktada insanlara öncülük yapmaktadır.

Tapu Tercümesi ve İşaret Dili Tercümesi

Gümüşhane çeviri bürosu olarak, verdiğimiz tapu tercümesi hizmetiyle; arsa alım satım ve tapu kadastro işlemlerinde, inşaat ve gayrimenkul sektöründe uluslararası sahalarda iş yapan bireylere tercüme hizmeti sunmaktayız.

İşaret Dili Tercümesi

DİLLİ Tercümanlık Gümüşhane çeviri bürosu olarak verdiğimiz işaret dili tercüme hizmeti, özellikle duyma engeli olan bireylere; insan ilişkileri, evlenme, miras hukuku, tüketici hukuku gibi hukuk alanlarında yardımcı olmakta, bireylerin sosyal yaşamda daha aktif rol alması, bireylerin kendilerine ve topluma olan güveninin ve sorumluluk bilincinin yerleşmesi ve gelişmesi, toplumsal erdemin pekişmesi gibi birçok noktada bireylere kazanımlar sağlamaktadır.

Alanında uzman ve profesyonel olan, iş etiğine, bireysel ve toplumsal sorumluluk bilincine sahip, donanımlı bir ekipten oluşan Gümüşhane tercüme bürosu olarak misyonumuz ve vizyonumuz, kaliteli içerik üreterek, bireylere maddi ve manevi kazanımlar sağlayarak üretken bir toplum için çalışmak ve bu bilince sahip kişilerin toplumda daha fazla sayıda olması için çaba sarf etmektir.

Uzun yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeli ekiple çıktığı bu yolda Diyarbakır başta olmak üzere birçok şehirde memnuniyetlerin hedefi olan ve  Gümüşhane  tercüme büroları arasında en çok tercih edilen büro olarak görev yapan firmamız bu işi disiplinli bir şekilde yapmaktadır. Tercüme bürosu Gümüşhane ve farklı şehirlerde yaşayan birçok kişinin akademik ve sözlü çevirilerini yapmak için tercih ettiği kurumlardan biridir. Uygun fiyatlı olarak sunulan bu hizmetten şimdiye kadar yüzlerce birey ve kurum yararlanmıştır.

Bir Cevap Yazın