Kars Tercüme Bürosu – Yeminli Tercüme – DİLLİ Tercümanlık

Kars Tercüme Bürosu

Kars Tercüme Bürosu, Kars ili ve tüm ilçelerinde ihtiyaç duyulan tercümanlık ve çeviri hizmetlerini vermek üzere kurulmuştur. Resmi ya da özel kişilerin konu ile ilgili olan tercüme ihtiyaçlarını 7/24 karşılamaktadır. Kars tercüme bürosu, profesyonel tercüman kadrosu ile hizmet vermektedir. Alanında vermiş olduğu kaliteli hizmetler ve profesyonel çevirileri sayesinde ihtiyaçlarınıza cevap vermekte olan Kars tercüme bürosu çevirmenlik ve tercüme hizmetlerinin yanı sıra birçok farklı alan ve konuda da sizlere destek olmaktadır.

Kars Tercüme Bürolarında Verilen Hizmetler

Kars tercüme büroları birçok dilde çeviri ve tercüme ihtiyacınızı gidermektedir. Kars ili ve ilçelerinde tercümanlık ve çeviri ile ilgili olarak her türlü ihtiyaca cevap vermektedir. Vermiş olduğu hizmetlerin bazıları şunlardır:

  • Her dilde hukuki, tıbbi, teknik, ticari konularda çeviri ve tercümanlık hizmetleri verir.
  • Noter yeminli tercüme hizmetleri verir. Burada yeri gelmişken yeminli tercüman konusuna değinmekte fayda vardır. Yeminli tercüman noter yeminli tercüman ve adli yeminli tercüman olarak incelenebilir. Yeminli tercümanların arasındaki farkı ise şöyle izah edebiliriz. Noter yeminli tercümanlar noterde yemin zaptı imzalayarak yeterlik belgesi almış olan tercümanlardır. Adli yeminli tercümanlar ile aralarındaki fark ise şudur; Noter yeminli tercümanların yaptığı çeviri ve tercümeler konu ile ilgili ihtiyaç duyulması halinde tüm kurum ve kuruluşlarda kullanılabilmektedir. Adli yeminli çeviri ve tercümelerin kullanımına ise belli kısıtlamalar ya da kullanma yasağı getirmek ilgili kurum ve kuruluşların tasarrufundadır.

Kars çeviri bürosu hizmetlerini verirken çeşitli yöntemlerde çeviriler verirler.  Bu yöntemler şunlardır:

  • Simültane çeviri
  • Ardıl çeviri; tarafların karşılıklı görüşmelerinin tercüme edilmesidir.
  • Deşifre çeviri; çeviri yapılırken aynı anda altyazı ile desteklenmesidir.
  • Simültane hizmetler verir. Kars tercüme büroları hizmetleri arasında yer alan simültane tercüme nedir konusuna da açıklık getirmek isteriz. Simültane Latince kökenli bir kelime olarak aynı anda gerçekleşen anlamı ile ifade edilmektedir. Eğer kısaca toparlayacak olursak bir tercümanlığın konuşmayı eş zamanlı olarak başka bir dile çevrilmesi diyebiliriz.
  • Sözlü çeviri hizmetleri verir.
  • Her dilde istenilen her konuda rehberlik hizmetleri vermektedir.
  • Her dilde refakat hizmeti vermektedir.

Kars tercüme büroları tercüme ve çeviri hizmetlerini güvenilir ve garantili olarak verdiğinden etrafında aranılan ve tercih edilen ofis olmayı başarmıştır. Kars ili ve ilçelerinde yaşayan gerçek ve tüzel kişilikler ihtiyaçları doğrultusunda Kars tercüme bürosu hizmetlerinden yararlanmaktadır.

Kişisel belge çevirisi yapmak Kars tercüme bürosu hizmetleri arasında önemli bir yer tutmaktadır.

Kars çeviri büroları apostilli ve noter tasdikli tercüme hizmeti de vermektedir. Diploma, transkript evlilik cüzdanı ve benzeri aile ile ilgili ya da şahsi evrak, belge ve diplomaların çeviri ve tercümelerini yapmak konusunda da sizlere yardımcı olmaktadır.

Kars çeviri bürosu aynı zamanda ticari evraklar ve imza sirküleri konusunda da çeviri hizmetleri vermektedir. Ticari firmalarla ilgili vergi levhaları ve faaliyet belgelerinin tercüme edilmesi konusunda bünyelerinde çalışmakta olan yeminli mütercimler tarafından özenli ve profesyonel anlamda yapılan çeviriler gerekli onayları almak da sizlere yardımcı olmaktadır.

Kars çeviri büroları Kars ili ve ilçelerinde tercüme ve çeviri hizmetleri vermek üzere kurulmuştur. Her konuda olduğu gibi tercümanlık hizmetleri vermek de belirli bir ücrete tabii olacaktır. Elbette bu ücretler verilen hizmete paralel bir değişiklik göstermektedir.

Kars çeviri büroları ve verdikleri hizmetler hakkında merak ettiğiniz her konuyu Kars tercüme bürosu web sitesini ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Ayrıca iletişim numaralarından kendileri ile iletişime geçmeniz halinde size destek sağlayacaklardır.

Bir Cevap Yazın